AKCESORIA DENTYSTYCZNE

powrót

Usługi laboratorium protetyczne

Oferujemy prace protetyczne wykonywane w protokole cyfrowym na systemach jakie sprzedajemy naszym klientom. Możesz wypróbować jak będą wyglądały prace z frezarek , oprogramowania i materiałów jakie oferujemy. Zapraszamy do stałej współpracy gabinety posiadające dowolne skanery wewnątrz-ustne ( nie pracujemy z wyciskami).

W naszej ofercie polecamy :
- licówki CEREC; doskonałe spasowanie i jakość wykonania z ceramik VITA, Ivoclar, Sirona CEREC
- wkłady, nakłady endokorony CEREC
- korony pełno-konturowe i mosty ; wykonywane w technologii malowania lub multilayer
- korony na implantach , bazy tytanowe; przykręcane lub cementowane
- Bardzo tanie i wytrzymałe mosty i korony drukowane, docelowe z materiału OneX Sprintray
- Protezy natychmiastowe drukowane OneX Sprintray (nowość Marzec 2023)
- modele drukowane ( bardzo atrakcyjne cenowo) diagnostyczne , ortodontyczne , składane /robocze
- szyny , nakładki, retainery
- kompletne leczenie nakładkowe ; modele, setup, nakładki w systemie Maestro OrthoStudio
Zapraszamy do kontaktu gabinety , które nie posiadają skanerów wewnątrz-ustnych . Oferujemy wypożyczenie skanera do pracy i ofertę spłaty ratalnej w pracach w przypadku zakupu lub współpracy długoczasowej.

Zapytaj o produkt lub zadzwoń:
tel. 609 857 299

Produkty

skanery

Skanery dla protetyki

systemy cad cam

systemy cad cam

oprogramowanie

oprogramowanie

akcesoria

akcesoria
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję