o nas

Dlaczego my?

Jesteśmy praktykami oraz użytkownikami sprzętu, który oferujemy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania i realne wsparcie techniczne.

W 2005 roku otworzyliśmy studio cyfrowego projektowania i wykonywania prac protetycznych CAD/CAM. Praktycznie oceniamy zastosowanie poszczególnych rozwiązań technicznych dlatego dobieramy właściwe konfiguracje sprzętu dla naszych klientów pod kątem ich realnych potrzeb i możliwości sprzętu. Od 2017 roku koncentrujemy się na cyfrowych systemach gabinetowych skanowania i wytwarzania prac protetycznych i ortodontycznych. Blisko współpracujemy z producentami sprzętu będąc ich oficjalnymi doradcami i szkoleniowcami. Zapraszamy do dyskusji związanej z naszą działalnością:
grupa dyskusyjna

Oferujemy pomoc w wyborze, doradztwo, prezentacje praktyczne w gabinetach i laboratoriach oraz sprzedaż i instalacje systemów CAD/CAM. Specjalizujemy się w skanerach wewnątrz-ustnych i gabinetowych systemach chairside CAD/CAM. Szkolimy personel i zapewniamy wsparcie techniczne oraz pełny serwis mechaniczny dla wszystkich oferowanych systemów.

Najwyższa jakość

Nasze projekty realizujemy wspólnie z AMADAR, godnym zaufania leaderem sprzedaży systemów digital chairside CAD/CAM. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze referencje.

Produkty

skanery

Skanery dla protetyki

systemy cad cam

systemy cad cam

oprogramowanie

oprogramowanie

akcesoria

akcesoria
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję