aktualności

25.01.2023

Skaner wewnętrz-ustny runyes 2.0


Skaner RUNYES 3DS po firmowym liftingu. Kilka rzeczy zostało ulepszonych oraz pojawiły się zupełnie nowych funkcje.


- przeprojektowana raczka. Waga poniżej 200g (!); już wcześniej 3DS był lekki i poręczny, teraz jeszcze mniej obciąża dłoń w pracy.


- wbudowane podgrzewanie końcówek skanujących. Automatycznie grzeje i kontroluje temperaturę lusterka zapobiegając jego parowaniu w ustach.


- przycisk sterowania otrzymał nowe funkcje. Nie tylko uruchamia skanowanie ale też umożliwia przeprowadzenie skanowania obydwu łuków, zgryzu , wybór dodatkowych funkcji bez konieczności dotykania laptopa lub ekranu komputera (!)


- jeden kabel zasilający do komputera, zniknęła oddzielna stacja dokująca. kabel sterujący skanerem ma zabezpieczenie prze przypadkowym wysuwaniem się - zabezpieczenie przed upadkiem i niezamierzonym rozłączeniem podczas skanowania.


- nowe funkcje w oprogramowaniu ; możliwość dodawania bibliotek scanbody referencyjnych .stl, moduł dodawania podstaw modeli do skanów, zmiany orientacji wysyłanych plików, 4 opcje wysyłania plików w uproszczony sposób, firmowa chmura do przechowywania danych i wiele więcej...


Runyes 3DS kosztuje od 45 tys pln brutto. Pracuje jak urządzenia dwa razy droższe. Nie ma żadnych opłat licencyjnych, "upgrady" są bezpłatne. Jest otwarty w plikach stl, obj. ply. kolorowy szybki i prosty w pracy.


Prezentujemy go w gabinecie na pacjentach a nie na modelu i możliwe jest przetestowanie samodzielne przed zakupem.

powrót
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję