SKANERY DENTYSTYCZNE

powrót

Runyes 3d 2.0

Runyes DS 2.0 jest skanerem wewnątrz ustnym drugiej generacji. Oferuje wykonywanie cyfrowych wycisków pod pełny zakres prac protetycznych i ortodontycznych w niezwykle łatwy i szybki sposób. Lekka kamera, szybkość i precyzja skanowania oraz bardzo intuicyjny a przy tym zminimalizowany program do obsługi urządzenia to połączenie dające maksymalną efektywność i wygodę pracy.

Skaner jest oferowany w wersji mobilnej i współpracuje z dowolnym komputerem/laptopem (sprzedawanym osobno), który spełnia minimalne wymagania. Producent oferuje wygodne i atrakcyjne wizualnie asystory dla wersji z laptopem oraz komputerem stacjonarnym i monitorem dotykowym.
Urządzenie spełnia sie doskonale dla zastosowania w całej protetyce oraz ortodoncji. Posiada dodatkowe funkcje skanowania dla implantologii oraz prac nakładkowych w ortodoncji. Oprogramowanie ma wbudowany moduł wykonywania modeli oraz zamykania skanów do druku 3D - nie wymaga drogich, oddzielnych aplikacji.
Oprogramowanie EasyScan jest bardzo wygodne i proste w obsłudze. Posiada pełną, polską wersję językową.
Skaner współpracuje z każdym rodzajem oprogrmowania CAD dla protetyki i ortodoncji, eksportuje otwarte pliki w formatch .stl, .obj., .ply
Urządzenie nie wymaga żadnych opłat licencyjnych, posiada dozywotnią licencję z bezpłatnymi upgradami.
Druga generacja skanerów serii DS oferuje:
- ergonomiczny kształt i ultralekką wagę kamery - waga w granicy 200g , wymienne końcówki skanujące o optymalnych kształtach dla dzieci i dorosłych. Jeden uniwersalny przycisk sterujący.
- pełna, wielokrotna sterylizacja końcówek w autoklawie, wbudowane automatyczne podgrzewanie układu optycznego zapobiegające parowaniu lusterka, łatwa do dezynfekcji rączka kamery .
- podłączenie do jednostki komputera jednym kablem USB typ C, brak stacji dokujących, zabezpieczenie kamery przed przypadkowym wypięciem kabla oraz upadkiem.
- proste i szybkie oprogramowanie skanujące z najnowszymi algorytmami, zapewniające ciągłość skanowania w ustach, algorytmy sztucznej inteligencji, automatyczne wycinanie artefaktów .
-w pełni otwarty system eksportujący pliki w formatach stl. ply. oraz obj. , bez opłat licencyjnych i transferowych, oferujący bezpłatne pobieranie nowszych wersji oprogramowania od producenta
Oprogramowanie EasyScan dostarczane wraz ze skanerem umożliwia zainstalowanie na dowolnych komputerze typu laptop lub stacjonarnym spełniającym wymagania konfiguracyjne. Umożliwia szybkie i łatwe nawigowanie podczas skanowania, wstępną obróbkę zeskanowanych obiektów oraz wyjściową optymalizację pod wiele systemów CAD. System eksportowania plików ze skanera obejmuje bezpośredni zapis na dowolnym nośniku lub przesyłanie poprzez bezpłatną chmurę producenta.
Funkcje oprogramowania EasyScan
- pełna administracja i zarzadzanie bazą danych pacjentów, dodawanie zdjęć do skanów , opisów i komentarzy do konkretnej pracy, przygotowanie raportu dla pacjenta z planu leczenia.
- skanowanie z użyciem szeregu filtrów ułatwiających proces nawigacji: ocenę odległości kamery od obiektu, analizę jakości uzyskiwanych danych czy moduł sztucznej inteligencji przyspieszających rozpoznawania obiektów w jamie ustnej.
- automatyczne usuwanie artefaktów podczas skanowania; obszary policzków, języka czy lusterka pojawiające się w polu widzenia kamery, zostają automatycznie usunięte z ekranu . Elementy trwale przymocowanie do zębów np. ligatura czy zamki ortodontyczne zostają precyzyjnie odtworzone.
- narzędzia do analizy skanu, ułatwiające ocenę preparacji oraz sytuację w jamie ustnej: analiza punktów kontaktowych w relacji obydwu łuków, ocena odległości preparacji od zęba przeciwstawnego, pomiar podcieni w torze wprowadzenia oraz samodzielne oznaczanie granicy preparacji.
- optymalizacja plików dla różnych platform CAD min. dla Exocad, BlueSky, 3Shape, DentalWings. Eksport plików w formatach otwartych: .stl, .ply, .obj. bezpośrednio z komputera lub poprzez bezpłatną chmurę Runyes oferowana przez producenta.
- zaawansowane funkcje diagnostyczne o chorobach przyzębia, płytce nazębnej oraz zmianach patologicznych ułatwiające lakarzowi komunikacje i ilustrowanie probelmów pacjenta.
Skanery Runyes 3DS 2.0 mogą być instalowane w konfiguracji z dowolnym komputerem stacjonarnym lub laptopem spełniającym minimalne wymagania sprzętowe. Skaner nie wymaga rejestracji przez pierwszym użyciem a proces kalibracji dokonuje się automatycznie w dwóch prostych krokach. Oprogramowanie jest przystosowane do obsługi ekranów dotykowych.
Dane techniczne skanera Runyes 3DS 2.0
Obszar skanowania:14x14mm
Wielkość matrycy : 1024x768 pixeli
Głębokość skanowania: 0-15mm
Moc światła: <100mW/cm2
Zapis skanów w formatach : STL, PLY, OBJ
Bezpłatna i bezpieczna chmura firmy Runyes do wymiany plików
Wielkość końcówki skanującej:200x58x36mm (3 wkomplecie)
Oprogramowanie skanujące EasyScan do administracji, skanowania i obróbki plików
Waga kamery skanera 210 g
Urządzenie medyczne certyfikat CE, skaner kolorowy, bez pudrowy
Minimalne wymagania komputera:
System operacyjny: MS Winows10 64 pro edition lub nowszy
CPU: Intel i7-8700 lub lepszy ( dla laptopów i7-8750H lub lepszy)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 1660GT lub lepsza , 6G pamięci lub więcej
Pamięć RAM: 16G lub więcej
Dysk twardy: 1TB
Ekran rozdzielczość: 1920x1080
USB port: 2x USB 3.0
Ceny skanerów Runyes 3DS 2.0 zaczynają się od 45 000 PLN brutto.

Zapytaj o produkt lub zadzwoń:
tel. 609 857 299

Produkty

skanery

Skanery dla protetyki

systemy cad cam

systemy cad cam

oprogramowanie

oprogramowanie

akcesoria

akcesoria
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję