SKANERY DENTYSTYCZNE

powrót

Primescan

Primescan jest skanerem wewnątrz-ustnym klasy reference od firmy Sirona. Jest efektem doświadczeń4 generacji urządzeń do obrazowania wewnątrz-ustnego od pioniera tych rozwiązań.
Skaner jest urządzeniem przeznaczonym do pobierania cyfrowych wycisków pod zaawansowana protetykę oraz implanto-protetykę. Umożliwia precyzyjne skanowanie błon śluzowych i bezzębnego wyrostka dla protez ruchomych wykonywanych cyfrowo. Posiada pełny pakiet oprogramowania ortodontycznego zarówno do diagnostyki jak i planowania leczenia nakładkowego.
Primescan występuje w dwóch wariantach konfiguracyjnych oraz oprogramowania.
Wersja AC oznacza skaner zabudowany w konsoli z ekranem dotykowym oraz zasilaniem sieciowym i bateryjnym . Druga wersja, mobilna oznacza skaner połączony z laptopem za pomocą kabla USB i małej stacji zasilającej.
Wersja z konsola jest adresowana nie tylko do dużych gabinetów i klinik, które wymagają szybkiego przenoszenia skanera pomiędzy fotelami ponieważ jej zalety nie ograniczają się do ergonomii i wygody pracy. Konsola jest bardzo wygodna i efektywna w pracy, zapewnia brak kabli , kompaktową obudowę, zasilanie bateryjne do ponad godziny pracy, oraz kompletny koncept higieniczny. Utrzymanie skanera w pełnej higienie oraz przygotowanie go dla kolejnych pacjentów to kwestia minut.
Wersja mobilna jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na skanery desktop oraz przenośne. Oferuję mniejsze wymagania miejsca w gabinecie i łatwość przenoszenia z gabinetu do gabinetu za cenę wszelkich niedoskonałości pracy z laptopami.
Primescan występuje w dwóch wersjach oprogramowania : Connect oraz Cerec.
Jako Connect jest zaawansowanym centrum pobierania, obróbki i wysyłania cyfrowych wycisków do dalszego projektowania CAD w laboratorium protetycznym lub innym zewnętrznym systemie projektowania. W wersji Cerec jest połączona z CEREC SW gabinetowym systemem projektowania CAD i wykonywania prac protetycznych.
W tej konfiguracji oprogramowania Primescan jest zawsze w opcji konsoli.
Skaner jest bardzo szybki i posiada bardzo szeroki kąt widzenia kamery. Jest to spowodowane zastosowaną technologią niebieskiego światła strukturalnego i dynamiczną soczewką ostrości . Głowica skanera posiada pole 14x14mm i praktycznie przy pochyleniu 20 stopni od osi wyrostka jest w stanie odczytać pełny łuk w dwóch przebiegach.
Odczytywanie dowolnej powierzchni (mokra, sucha, błyszcząca, matowa , naturalna, sztuczna) nie ma znaczenia dla szybkości skanu. Dynamiczna głębia ostrości zapewnia odczyt obiektów z ponad 20mm co bardzo pomaga w przypadku implanto-protetyki i głęboko położonych platform implantów.
Primescan jest urządzeniem w pełni otwartym eksportującym min. pliki .stl oraz nie wymagającym żadnych opłat licencyjnych . Możliwe jest uzupełnienie go o moduł ortodontyczny oraz diagnostyczny poszerzający zastosowanie urządzenia
Wygoda oraz szybkość i precyzja pracy powodują, że jest to urządzenie dla najbardziej wymagających użytkowników a fakt, że jako jedyny jest to skaner certyfikowany do prac pełno-łukowych w technologii cyfrowej potwierdza jego klasę i stopień zaawansowania.
Urządzenie prezentujemy w gabinetach na pokazach skanowania na pacjentach; istnieje też możliwość samodzielnego przetestowaniaskaneraprzez kilka dni w swojej praktyce.
Wybrane dane techniczne :
Waga kamery ok 340 gr
Wymiary okna kamery 14x14mm
Głębokość skanowania : 20mm
Format plików : .stl , dxd
Technologia skanu: światło strukturalne
Zasilanie : 220V oraz akumulatorowe
Cena skanera Primescan w wersji Connect rozpoczyna się od około 110000PLN brutto.

Zapytaj o produkt lub zadzwoń:
tel. 609 857 299

Produkty

skanery

Skanery dla protetyki

systemy cad cam

systemy cad cam

oprogramowanie

oprogramowanie

akcesoria

akcesoria
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję