aktualności

22.01.2023

Doskonałe odwzorowanie scanbody podczas skanowania.


Skanowanie ScanBody nie sprawi więcej kłopotu.


Odczytywanie kształtu ScanBody ma kluczowe znaczenie dla precyzyjnego pozycjonowania implantu przez oprogramowanie laboratoryjne CAD. Czasami sytuacja kliniczna pacjenta, umiejscowienie wszczepionych implantów czy same ScanBody sprawiają problemy podczas odczytu przez skaner wewnątrz-ustny. Kontury i powierzchnia łącznika nie są idealne, co powoduje ich niewłaściwe umieszczenie na skanie a potem problemy podczas projektu CAD.


W skanerze wewatrz-ustnym Runyes 3DS zastosowano możliwość szybkiego porównywania Scan Body z ust pacjenta z wgranym z biblioteki producenta wzorcem danego elementu. Powoduje to, że skaner błyskawicznie i bezbłędnie nałoży cyfrowy obraz wzorca na skan pacjenta i tym samym bardzo przyspieszy czas skanu oraz możliwosć wystąpienia błędu przy symulowaniu pozycji implantu.Do otwartej biblioteki skanera można wgrywać wszystkie wzorce w formacie stl. bez ograniczeń.


Jest to jedna z nowych funkcji nieustanie rozwijanego i ulepszanego oprogramowania skanera. W najbliższych dniach zostanie zaprezentowana zupełnie nowa wersja oprogramowania, która oprócz całkowicie polskiej wersji językowej będzie oferowała kilka unikalnych funkcji diagnostycznych chorób przyzębia dla lepszej komunikacji lekarz -pacjent. (!)


Co ważne, wszystkie ulepszenia są kompatybilne wstecz z starszymi egzemplarzami kamery skanera oraz oferowane bezpłatnie dla wszystkich urzytkowników Runyes 3DS.

powrót
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję