OPROGRAMOWANIE DENTYSTYCZNE

powrót

Cerec sw

CEREC SW jest wyjątkowym pakietem oprogramowania CAD/CAM dla gabinetów stomatologicznych.

Umożliwia zeskanowanie pacjenta , zaprojektowanie i wykonanie pracy protetycznej typu licówka , inlay/onlay , korona , most czy korona implantologiczna w przeciągu jednej godziny w gabinecie.
CEREC SW jest unikalnym systemem gabinetowym, który importuje pliki skanu pacjenta ze skanera
PRIMESCAN, przygotowuje je do pracy a następnie projektuje w sposób automatyczny propozycje odbudowy. Gotowa praca zostaje wysłana do gabinetowej frezarki PRIMEMILL i w przeciągu kilku minut wycięta z bloku materiału.
Za pomocą CEREC SW lekarz stomatolog samodzielnie wytwarza uzupełnienia protetyczne takie jak:
- licówki
- wkłady i nakłady
- korony , półkorony, endo-korony
- mosty do długości 47mm
- prace implantologiczne cementowane i przykręcane
Materiały dla systemu Cerec:
- tymczasowe: PMMA, PEEK
- kompozytowe
- hybrydowe kompozyt/ceramika
- ceramiczne: szklana, leucytowa, dwu-krzemian litu,
- cyrkonowe
Oprogramowanie CEREC SW jest zintegrowane ze skanerem wewnątrz-ustnym PRIMESCAN w wersji konsolowej i oprogramowaniem sterującym frezarka gabinetową CAM. W tej postaci stanowi kompletny system do skanowania , projektowanie i wytwarzania prac w gabinecie i jest unikalną propozycją na rynku. Cały system cechuje bardzo duża automatyzacja procesów oraz intuicyjne oprogramowanie dbające aby użytkownik nie popełnił błędu na żadnym etapie pracy.
Oprogramowanie CEREC SW w sposób bardzo zaawansowany projektuje kształt pracy bazując na kilku algorytmach i metodach. Umożliwia pobieranie kształtu oparte na analizie zębów własnych pacjenta i tym samy dopasowanie propozycji do aktualnych warunków morfologii w ustach. Wybieranie dowolnych kształtów z dostępnej bazy jest kolejna metodą. Kopiowanie i lustrzane odbicia kształtów istniejących zębów pacjenta doskonale sprawdzają się przy odbudowach na połowie fragmentu łuku.
Oprogramowanie posiada wbudowane parametry prac dla wszystkich obsługiwanych materiałów.
Grubości, przekroje, wymagane przestrzenie na cement są automatycznie kontrolowane podczas procesu projektowania. Lekarz stomatolog nie popełni błędu przecienienia projektowanej odbudowy, gdyż oprogramowanie kontroluje kształt preparacji i informuje alarmem o niewystarczającej ilości miejsca na dary rodzaj odbudowy lub materiału.
Oprogramowanie CEREC posiada moduły dodatkowe poszerzające możliwości systemu:
CEREC ORTHO - analizy i projektowanie zmian ortodontycznych , setup i symulacje
CEREC CHECK- analiza preparacji oraz mian w układzie żucia pacjenta

Zapytaj o produkt lub zadzwoń:
tel. 609 857 299

Produkty

skanery

Skanery dla protetyki

systemy cad cam

systemy cad cam

oprogramowanie

oprogramowanie

akcesoria

akcesoria
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję