SYSTEMY CAD CAM

powrót

Cerec

System CEREC jest gabinetowym systemem skanowania , projektowania i wytwarzania prac protetycznych.

Składa się z :
- Skanera PRIMESCAN wyposażonego w oprogramowanie CEREC SW
- Frezarki PRIMEMIL do frezowania na sucho i szlifowania na mokro
- Pieca SPEEDFIRE do szybkiej synteryzacji i charakteryzacji prac
Jest przeznaczony do tzw. jednodniowej protetyki czyli wykonywania odbudowy protetycznej z materiałów nawet ceramicznych i cyrkonowych na poczekaniu pacjenta.
W sposób pełny uniezależnia gabinet stomatologiczny od pracowni protetycznej w zakresie wykonywanych prac. System CEREC jest bardzo ekonomicznym i dochodowym systemem dla lekarza stomatologa, gdyż redukuje ponad 3krotnie koszt uzyskania pracy protetycznej.
Zakres zastosowanych materiałów i opcji pozwalają na oferowanie pacjentom tymczasowych prac zabezpieczających, gotowych docelowych uzupełnień, prac implantologicznych .
System CEREC jest unikalną propozycją na rynku, oferująca od jednego producenta w pełni sprawdzony i dostrojony do siebie zestaw złożonych elementów: skanera, frezarki pieca.
Wszystkie urządzenia komunikują się ze sobą wymieniając informacje na temat pracy i materiałów oraz właściwie dobierają parametry pracy dla danego procesu. Bardzo zautomatyzowane algorytmy dbają aby nawet mniej zaawansowany komputerowo użytkownik był prowadzony w sposób prosty i intuicyjny oraz nie popełnił błędu.
W zależności od konfiguracji system CEREC kosztuje od 360000 PLN brutto.

Zapytaj o produkt lub zadzwoń:
tel. 609 857 299

Produkty

skanery

Skanery dla protetyki

systemy cad cam

systemy cad cam

oprogramowanie

oprogramowanie

akcesoria

akcesoria
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Laboratorium CAD/CAM LAB, Jutrzenki 30, 05-270 Marki. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję